1er ESO

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er ESO A Manuel Catalán Salvador dimecres 12:05 - 13:00
1er ESO B Mª Jesús Hurtado dimecres 12:05 - 13:00
1er ESO C Inmaculada Triguero dimecres

9:50 - 10:45

1er ESO D Mª José Cabanilla dijous 12:05 - 13:00
1er ESO E Carlos Galiana dijous 9:50 - 10:45

2n ESO

Curs Nom Dia Horari d'atenció
2n ESO A Alberto Rodríguez Albero divendres 12:05 - 13:00
2n ESO B Pau Pérez Esplugues dilluns 11:10 - 12:05
2n ESO C Isabel Tormo dimarts 9:50 - 10:45
2n ESO D David Amo dimarts 12:05 - 13:00
       

3er ESO

Curs Nom Dia Horari d'atenció
3er ESO A Jordi Berenguer dijous 9:50 - 10:45
3er ESO B Paula Carsi dimarts 11:10 - 12:05
3er ESO C Julio Martínez Martínez dimecres 12:05 - 13:00
3er ESO D Lourdes Martínez divendres 9:50 - 10:45
3er ESO E Maria José Aldeguer dimecres 9:50 - 10:45
3er ESO div Julio Ramón Pascual dijous 12:05 - 13:00
       

PCPI

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er PQPI Ana Belén Vidal dimarts 9:50 - 10:45
2n PQPI Ana María Ótalo dijous 12:05 - 13:00

4rt ESO

Curs Nom Dia Horari d'atenció
4rt ESO A Asunción Moreno dilluns 11:10 - 12:05
4rt ESO B Pablo Montoya dimarts 12:05 - 13:00
4rt ESO C Joaquín Martínez divendres 9:50 - 10:45
4rt ESO D Carmen Jerez dijous 12:05 - 13:00
4rt Diver. Teresa Agulló Baeza divendres 12:05 - 13:00

1er Batxillerat

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er Bat. A Mª José Calderón Garrido dilluns 12:05 - 13:00
1er Bat. B Salvador López dimecres 9:50 - 10:45
1er Bat. C Mª Isabel Cia dimecres 12:05 - 13:00
1er Bat. D Francisco Bou dimarts 11:10 - 12:05
       

2n Batxillerat

Curs Nom Dia Horari d'atenció
2n Bat. A Jeroni Soler dijous 9:50 - 10:45
2n Bat. B Maribel Ciurana dimecres 12:05 - 13:00
2n Bat. C Joan Sales dilluns 18:50 - 19:40
2n Bat. D Inmaculada Rodríguez dijous 11:10 - 12:05

CFGM Preimpressió

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er Preimpressió Remedios Canales dimecres 11:10 - 12:05
2n Preimpressió Fco. Javier Maestre dimecres 9:50 - 10:45

CFGS Impressió

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er Impressió Beatriz Casino dimarts 11:10 - 12:05
2n Impressió Antoni Talens Climent dilluns 11:10 - 12:05

CFGS DPE

Curs Nom Dia Horari d'atenció
1er DPE Carmelo García Tejedor dimecres 20:45 - 21:35
2n DPE Sonia Alamar divendres 19:40 - 20:30

Usuarios Registrados:

Incidencias de Informática y Comunicaciones en el centro

Sigue las instrucciones del formulario para informar de algún problema relacionado con la informática en el instituto.

Formulario de Incidencias